Needle roller and cage assemblies 12R1620A-KOYO
Part number : 12R1620A-JTEKT
JTEKT
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as 12R1620A-KOYO JTEKT, has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 16 mm and a thickness of 20 mm.