Yoke type track roller NATV12-PP-INA
Part number : NATV12-PP-INA
INA
Description
The Yoke Type Track Roller, known as NATV12-PP-INA INA, has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 14 mm.