Axial needle roller NTB75100-IKO
Part number : NTB75100-IKO
IKO
Description
The Axial Needle Roller, known as NTB75100-IKO IKO, has an inner diameter of 75 mm, an outer diameter of 100 mm and a thickness of 4 mm.