Axial needle roller NTB100135-IKO
Part number : NTB100135-IKO
IKO
Description
The Axial Needle Roller, known as NTB100135-IKO IKO, has an inner diameter of 100 mm, an outer diameter of 135 mm and a thickness of 4 mm.