Bearing inner race IR50-55-35-SKF
Part number : IR50X55X35-SKF
SKF
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR50-55-35-SKF SKF has an inside diameter of 50 mm, an outside diameter of 55 mm and a length of 35 mm. It is manufactured in .
  8 to 10 days (2 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Bearing inner race - IR50-55-25-SKF SKF
BEARING INNER RACE IR50-55-25-SKF
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • THICKNESS
    35  MM
  • WEIGHT
    123  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description