Bearing inner race IR35-42-36
Part number : IR35-42-36
GEN
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR35-42-36 Generic has an inside diameter of 35 mm, an outside diameter of 42 mm and a length of 36 mm. It is manufactured in .
  13 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 61902-2RS GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 61902-2RS
Bearing inner race - IR35-42-23 GEN
BEARING INNER RACE IR35-42-23
  • OUTSIDE DIAMETER
    42  MM
  • THICKNESS
    36  MM
  • WEIGHT
    117  G
Description