Bearing inner race IR35-42-23
Part number : IR35-42-23
GEN
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR35-42-23 Generic has an inside diameter of 35 mm, an outside diameter of 42 mm and a length of 23 mm. It is manufactured in .
  15 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Tapered roller bearing - 32010 GEN
TAPERED ROLLER BEARING 32010
Bearing inner race - IR35-42-36 GEN
BEARING INNER RACE IR35-42-36
  • OUTSIDE DIAMETER
    42  MM
  • THICKNESS
    23  MM
  • WEIGHT
    70  G
Description