Bearing inner race IR28-32-30
Part number : IR28-32-30
GEN
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR28-32-30 Generic has an inside diameter of 28 mm, an outside diameter of 32 mm and a length of 30 mm. It is manufactured in .
  28 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-32X45X7-FPM GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-32X45X7-FPM
Bearing inner race - IR28-32-17 GEN
BEARING INNER RACE IR28-32-17
  • THICKNESS
    30  MM
  • WEIGHT
    45  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description