Bearing inner race IR25-29-30
Part number : IR25-29-30
GEN
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR25-29-30 Generic has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 29 mm and a length of 30 mm. It is manufactured in .
  16 parts in stock (2 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Bearing inner race - IR25-29-20 GEN
BEARING INNER RACE IR25-29-20
  • THICKNESS
    30  MM
  • WEIGHT
    39  G
Description