Bearing inner race IR25-29-30-INA
Part number : IR25-29-30-INA
INA
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR25-29-30-INA INA has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 29 mm and a length of 30 mm. It is manufactured in .
  1 parts in stock (3 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
PAP bush - PAP3550-P20-KS KS
PAP BUSH PAP3550-P20-KS
Needle roller bearing - 10-4392C-E14C-JTEKT JTEKT
NEEDLE ROLLER BEARING 10-4392C-E14C-JTEKT
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • THICKNESS
    30  MM
  • WEIGHT
    40  G
Description