Bearing inner race IR12-16-22
Part number : IR12-16-22
GEN
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR12-16-22 Generic has an inside diameter of 12 mm, an outside diameter of 16 mm and a length of 22 mm. It is manufactured in .
  50 parts in stock (1 day ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Drawn cup needle roller bearing - HK1620-2RS GEN
Waterproof
DRAWN CUP NEEDLE ROLLER BEARING HK1620-2RS
Bearing inner race - IR12-16-20 GEN
BEARING INNER RACE IR12-16-20
  • THICKNESS
    22  MM
  • WEIGHT
    16  G
Description