Replacement insert UC207-20-G2-SNR
Part number : UC207-20-G2-SNR
SNR
Description
The UC207-20-G2-SNR SNR Replacement Insert measures 31.75 mm inside diameter, 72 mm outside diameter and 20 mm in thickness. It is made of .