Oil filled plain bronze bush BNZ25-36-50
Part number : BNZ25-36-50
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ25-36-50 Generic has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 36 mm and a length of 50 mm. It is manufactured in .
  27 parts in stock (1 day ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6304-C3-SKF SKF
DEEP GROOVE BALL BEARING 6304-C3-SKF
Oil filled plain bronze bush - BNZ25-35-50 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ25-35-50
  • OUTSIDE DIAMETER
    36  MM
  • THICKNESS
    50  MM
  • WEIGHT
    183  G
Description