Oil filled plain bronze bush BNZ25-35-50
Part number : BNZ25-35-50
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ25-35-50 Generic has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 35 mm and a length of 50 mm. It is manufactured in .
  10 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6209-2RS GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6209-2RS
Oil filled plain bronze bush - BNZ25-30-40 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ25-30-40
  • OUTSIDE DIAMETER
    35  MM
  • THICKNESS
    50  MM
  • WEIGHT
    164  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description