Roulement auto-aligneur RAE40-XL-NPP-FA106-INA
Part number : RAE40-XL-NPP-FA106-INA
INA
Description
Roulement Auto-aligneur RAE40-XL-NPP-FA106-INA, Inside diameter 40 mm, Outside diameter 80 mm, Thickness 43.8 mm