Replacement insert RAE35-XL-NPP-FA106-INA
Part number : RAE35-XL-NPP-FA106-INA
INA
Description
The RAE35-XL-NPP-FA106-INA INA Replacement Insert measures 35 mm inside diameter, 72 mm outside diameter and 39 mm in thickness. It is made of .
  25 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6207-2RS-SKF SKF
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6207-2RS-SKF
Replacement insert - GNE50-XL-KRR-B-INA INA
REPLACEMENT INSERT GNE50-XL-KRR-B-INA
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • THICKNESS
    39  MM
    1
  • STANDARD
    No standard
Description