Replacement insert RAE25-NPP-B-INA
Part number : RAE25-NPP-B-INA
INA
Description
The RAE25-NPP-B-INA INA Replacement Insert measures 25 mm inside diameter, 52 mm outside diameter and 31 mm in thickness. It is made of .