Replacement insert GSH40-XL-2RSR-B-INA
Part number : GSH40-XL-2RSR-B-INA
INA
Description
The GSH40-XL-2RSR-B-INA INA Replacement Insert measures 40 mm inside diameter, 80 mm outside diameter and 38 mm in thickness. It is made of .