Replacement insert GE25-XL-KRR-B-2C-INA
Part number : GE25-XL-KRR-B-2C-INA
INA
Description
The GE25-XL-KRR-B-2C-INA INA Replacement Insert measures 25 mm inside diameter, 52 mm outside diameter and 44.5 mm in thickness. It is made of .
  2 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rod end GE - GE20-ES-2RS-DUNLOP DUNLOP
Waterproof
ROD END GE GE20-ES-2RS-DUNLOP
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    52  MM
  • THICKNESS
    44.5  MM
  • WEIGHT
    266  G
  • PACKAGING
    1
Description