Roulement auto-aligneur GRAE25-XL-NPP-B-INA
Part number : GRAE25-XL-NPP-B-INA
INA
Description
Roulement Auto-aligneur GRAE25-XL-NPP-B-INA, Inside diameter 25 mm, Outside diameter 52 mm, Thickness 31 mm