Replacement insert E25-XL-KRR-INA
Part number : E25-XL-KRR-INA
INA
Description
The E25-XL-KRR-INA INA Replacement Insert measures 25 mm inside diameter, 52 mm outside diameter and 44.4 mm in thickness. It is made of .