Replacement insert 1045-45G-RHP
Part number : 1045-45G-RHP
RHP
Description
The 1045-45G-RHP RHP Replacement Insert measures 45 mm inside diameter, 85 mm outside diameter and 49.2 mm in thickness. It is made of cast iron.