Replacement insert GE40-KRR-B-INA
Part number : GE40-KRR-B-INA
INA
Description
The GE40-KRR-B-INA INA Replacement Insert measures 40 mm inside diameter, 80 mm outside diameter and 56.3 mm in thickness. It is made of .