Replacement insert 1045-45DECG-RHP
Part number : 1045-45DECG-RHP
RHP
Description
The 1045-45DECG-RHP RHP Replacement Insert measures 45 mm inside diameter, 85 mm outside diameter and 56.3 mm in thickness. It is made of .
  3 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Replacement insert - GRAE60-NPP-B-INA INA
REPLACEMENT INSERT GRAE60-NPP-B-INA
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    45  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    85  MM
  • THICKNESS
    56.3  MM
  • WEIGHT
    780  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description