Deep groove ball bearing TS3-6201-LLBA1-34-C3-NTN
Part number : TS3-6201-LLBA1-34-C3-NTN
NTN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as TS3-6201-LLBA1-34-C3-NTN from the brand NTN, has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 34 mm and a thickness of 10 mm.