Deep groove ball bearing BB-UB-1905317-MAX-BLACKBEARING
Part number : 1905317-2RS-BLACKBEARING
BLACKBEARING
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as BB-UB-1905317-MAX-BLACKBEARING from the brand BLACKBEARING, has an inner diameter of 19.05 mm, an outer diameter of 31 mm and a thickness of 7 mm.