Deep groove ball bearing 6305-65-PX29-NTN
Part number : 6305-65-PX29-NTN
NTN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 6305-65-PX29-NTN from the brand NTN, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 65 mm and a thickness of 17 mm.