Deep groove ball bearing 6304-D17-2RS-ASFERSA
Part number : 6304-D17-2RS-ASFERSA
ASFERSA
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 6304-D17-2RS-ASFERSA from the brand ASFERSA, has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 15 mm.