Rotary shaft seal OAS-24X46X10-NBR
Part number : OAS-24X46X10-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-24X46X10-NBR  has an inner diameter of 24 mm, an outer diameter of 46 mm and a thickness of 10 mm. It is made of NBR.