Deep groove ball bearing 6304-22-R3036
Part number : 6304-22-R30.36
GEN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 6304-22-R3036 from the brand Generic, has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 15 mm.