Deep groove ball bearing 63-22-C3-SKF
Part number : 63-22-C3-SKF
SKF
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 63-22-C3-SKF from the brand SKF, has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 56 mm and a thickness of 16 mm.