Deep groove ball bearing 6004-22-BC2G15
Part number : 6004-22-BC2G15
GEN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 6004-22-BC2G15 from the brand Generic, has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 42 mm and a thickness of 12 mm.