Deep groove ball bearing 6004-22-LLU-C3-NTN
Part number : 6004-22-LLU-C3-NTN
NTN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 6004-22-LLU-C3-NTN from the brand NTN, has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 42 mm and a thickness of 12 mm.