Deep groove ball bearing 35TM25-A-C3-NSK
Part number : 35TM25-A-C3-NSK
NSK
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 35TM25-A-C3-NSK from the brand NSK, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 16 mm.