Oil filled plain bronze bush BNZ22-26-30
Part number : BNZ22-26-30
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ22-26-30 Generic has an inside diameter of 22 mm, an outside diameter of 26 mm and a length of 30 mm. It is manufactured in .
  5 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - BNZ22-26-26 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ22-26-26
Hydraulic seal - US-40X50X7-PU94 GEN
HYDRAULIC SEAL US-40X50X7-PU94
  • INSIDE DIAMETER
    22  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    26  MM
  • THICKNESS
    30  MM
  • WEIGHT
    32  G
Description