Deep groove ball bearing 32BD4718T12DDUKCG26-NSK
Part number : 32BD4718T12DDUKCG26-NSK
NSK
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 32BD4718T12DDUKCG26-NSK from the brand NSK, has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 18 mm.