Deep groove ball bearing 30TM12-A-1NCG22-NSK
Part number : 30TM12-A-1NCG22-NSK
NSK
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 30TM12-A-1NCG22-NSK from the brand NSK, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 80 mm and a thickness of 20 mm.
  8 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - BC-35X85X10-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL BC-35X85X10-NBR
  • OUTSIDE DIAMETER
    80  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    490  G
Description