Deep groove ball bearing - Double rows PW30620024-21CS-PFI
Part number : PW30620024-21CS-PFI
PFI
Description
The Deep Groove Ball Bearing - Double Rows, known as PW30620024-21CS-PFI PFI, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 21 mm.