Cam follower CF10-BUUR-IKO
Part number : CF10-BUUR-IKO
IKO
Description
The Cam Follower, known as CF10-BUUR-IKO IKO, has an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 12 mm.
  5 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Hydraulic seal - US-50X60X6.50-PU94 GEN
HYDRAULIC SEAL US-50X60X6.50-PU94
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    22  MM
  • THICKNESS
    12  MM
  • WEIGHT
    56  G
Description