PAP bush PAP140100-P20
Part number : PAP140100-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP140100-P20 Generic has an inside diameter of 140 mm, an outside diameter of 145 mm and a length of 100 mm.
  8 to 10 days (10 hours ago )
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
PAP bush - PAP140100-P10 GEN
PAP BUSH PAP140100-P10
  • THICKNESS
    100  MM
  • WEIGHT
    714  G
  • SPECIFIC
    P10
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description