PAP bush PAP13060-P10
Part number : PAP13060-P10
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP13060-P10 Generic has an inside diameter of 130 mm, an outside diameter of 135 mm and a length of 60 mm.
  4 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
PAP bush - PAP13060-P20 GEN
PAP BUSH PAP13060-P20
Deep groove ball bearing - 61919-2RS GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 61919-2RS
  • THICKNESS
    60  MM
  • WEIGHT
    465  G
Description