PAP bush PAP13060-P20
Part number : PAP13060-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP13060-P20 Generic has an inside diameter of 130 mm, an outside diameter of 135 mm and a length of 60 mm.
  9 parts in stock (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
PAP bush - PAP9060-P20 GEN
PAP BUSH PAP9060-P20
O-Ring seal - OR-210X10-NBR70 GEN
O-RING SEAL OR-210X10-NBR70
  • THICKNESS
    60  MM
  • WEIGHT
    445  G
Description