PAP bush PAP130100-P10
Part number : PAP130100-P10
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP130100-P10 Generic has an inside diameter of 130 mm, an outside diameter of 135 mm and a length of 100 mm.
  1 parts in stock (11 hours ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Hydraulic seal - UTSL-16X22X4-PU94 GEN
HYDRAULIC SEAL UTSL-16X22X4-PU94
PAP bush - PAP13060-P20 GEN
PAP BUSH PAP13060-P20
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    130  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    135  MM
  • THICKNESS
    100  MM
  • TYPE
    PAP
  • WEIGHT
    771  G
  • PACKAGING
    1
Description