PAP bush PAP12080-P20
Part number : PAP12080-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP12080-P20 Generic has an inside diameter of 120 mm, an outside diameter of 125 mm and a length of 80 mm.
  13 parts in stock (about 1 hour ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6206-2RSH-SKF SKF
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6206-2RSH-SKF
Oil filled plain bronze bush - BNZ60-75-70 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ60-75-70
  • INSIDE DIAMETER
    120  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    125  MM
  • THICKNESS
    80  MM
  • WEIGHT
    493  G
Description