Oil filled plain bronze bush BNZ60-75-70
Part number : BNZ60-75-70
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ60-75-70 Generic has an inside diameter of 60 mm, an outside diameter of 75 mm and a length of 70 mm. It is manufactured in .
  6 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - BNZ60-75-60 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ60-75-60
Wiper seal - RIN-50X60X5-NBR90 GEN
WIPER SEAL RIN-50X60X5-NBR90
  • INSIDE DIAMETER
    60  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    75  MM
  • THICKNESS
    70  MM
  • WEIGHT
    734  G
Description