PAP bush PAP12080-P11
Part number : PAP12080-P11
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP12080-P11 Generic has an inside diameter of 120 mm, an outside diameter of 125 mm and a length of 80 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
PAP bush - PAP12080-P20 GEN
PAP BUSH PAP12080-P20
  • INSIDE DIAMETER
    120  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    125  MM
  • THICKNESS
    80  MM
  • WEIGHT
    500  G
  • SPECIFIC
    P10
Description