PAP bush PAP105115-P20
Part number : PAP105115-P20
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP105115-P20 Generic has an inside diameter of 105 mm, an outside diameter of 110 mm and a length of 115 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
VK EC End cover - EC-110X10-NBR GEN
VK EC END COVER EC-110X10-NBR
Bearing inner race - LRT9511063-IKO IKO
BEARING INNER RACE LRT9511063-IKO
  • OUTSIDE DIAMETER
    110  MM
  • THICKNESS
    115  MM
  • WEIGHT
    629  G
  • SPECIFIC
    P20
Description