Oil filled plain bronze bush BNZ35-45-20
Part number : BNZ35-45-20
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ35-45-20 Generic has an inside diameter of 35 mm, an outside diameter of 45 mm and a length of 20 mm. It is manufactured in .
  7 parts in stock (2 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-45X100X10-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-45X100X10-NBR
Internal circlip - CIRCLIP-INT-100 GEN
INTERNAL CIRCLIP CIRCLIP-INT-100
3 3
  • INSIDE DIAMETER
    35  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    45  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    79  G
Description