Oil filled plain bronze bush BNZ20-26-40
Part number : BNZ20-26-40
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ20-26-40 Generic has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 26 mm and a length of 40 mm. It is manufactured in .
  27 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-45X65X8-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-45X65X8-NBR
Oil filled plain bronze bush - BNZ20-28-40 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ20-28-40
  • OUTSIDE DIAMETER
    26  MM
  • THICKNESS
    40  MM
  • WEIGHT
    63  G
Description