Oil filled plain bronze bush BNZ18-25-30
Part number : BNZ18-25-30
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ18-25-30 Generic has an inside diameter of 18 mm, an outside diameter of 25 mm and a length of 30 mm. It is manufactured in .
  10 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - BNZ18-25-20 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ18-25-20
Rotary shaft seal - OAS-41.27X57.15X9.52-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-41.27X57.15X9.52-NBR
  • OUTSIDE DIAMETER
    25  MM
  • THICKNESS
    30  MM
  • WEIGHT
    48  G
Description